O NAS Historia

Historia firmy STEM

KLUCZEM DO SUKCESU JEST DOŚWIADCZENIE, WIEDZA I ZAUFANIE

 1. Tak było na początku ...
  Hurtownia Narzędzi STEM  rozpoczęła swoją działalność w roku 1994 w Barlinku, zajmując się sprzedażą narzędzi skrawających takich jak: płytki wieloostrzowe, gwintowniki, narzynki i wiertła. Dzięki doświadczeniu i wiedzy założycieli oraz pracowników firma w następnych latach rozszerzyła swoją ofertę o materiały ścierne , narzędzia pomiarowe, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, materiały i akcesoria spawalnicze, narzędzia pneumatyczne oraz maszyny i urządzenia z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.
 2. Nowe oddziały w kolejnych miastach ...
  Wysoki poziom usług oraz oferowany asortyment produktów pozwoliły nam na pozyskanie wielu stałych nabywców i zbudowanie długotrwałych relacji, opartych przede wszystkim na satysfakcji i zadowoleniu klientów. Sukcesywne umacnianie pozycji rynkowej w kolejnych latach pozwoliło na otwarcie w 1996r. oddziału w Szczecinie, a w 1997r. oddziałów w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.
 3. Nowoczesna siedziba z salami szkoleniowymi ...
  Na początku 2002 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a siedziba Centrali Zaopatrzenia Technicznego STEM przeniesiona została do Szczecina. Obecnie mieści się ona w nowo wybudowanym obiekcie należącym do Spółki. Do naszej dyspozycji pozostają profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe, które pozwalają na organizację prezentacji i warsztatów dla naszych pracowników oraz klientów. Poprzez te szkolenia oferujemy Państwu zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu doboru i użytkowania narzędzi najlepszych polskich i zagranicznych producentów.
 4. Tylko najlepsi specjaliści ...
  Naszymi przedstawicielami handlowymi zostają tylko najlepiej wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale doradzą Państwu wybór odpowiednich narzędzi oraz osprzętu maszynowego i udzielą odpowiedzi na pytania związane z ich zastosowaniem. Chociaż nasze oddziały znajdują się w zachodniej części Polski, to dostarczamy towar na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.

          

Allegro