OFERTA NARZĘDZIA RĘCZNE

Narzędzia ręczne

W naszym asortymencie posiadamy wyjątkowe, trwałe narzędzia ręczne, które przydadzą się w każdym warsztacie. Sprzedajemy produkty takich firm, jak Kuźnia, Stahlwille, Rafan i Bahco.

 

Kuźnia

Historia Kuźni rozpoczęła się w 1887 roku, kiedy to założona została organizacja Towarzystwo Kowali – mająca na celu zrzeszenie jak największej liczby kowali oraz oferująca naukę zawodu dla dzieci i młodzieży. Z biegiem lat zakład przekształcał się w coraz lepiej radzącą sobie na rynku firmę, którą spotykało wiele zmian (w tym i zmian nazwy – dopiero w 2014 roku stała się ona znaną dziś Kuźnią Sułkowice S.A.).

Obecnie Kuźnia oferuje swoim Klientom ponad 50 rodzajów najwyższej jakości narzędzi ręcznych, do których zaliczają się między innymi przecinaki, szczypce, młotki, wkrętaki oraz klucze płaskie, oczkowe i oczkowe wygięte. Produkty te są nie tylko trwałe i bezpieczne w użytkowaniu, ale i estetycznie zaprojektowane.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

STAHLWILLE

Stahlwille istnieje na rynku już od 1862 roku. Ta niemiecka firma zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości narzędzi ręcznych. Ma swój polski oddział w Bielsku-Białej. Wszystkie oferowane przez nią produkty są trwałe, bezpieczne i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

Rafan

Firma Rafan to producent i sprzedawca między innymi kluczy nasadowych metrycznych oraz calowych, szczelinomierzy, kątowników pomiarowych, wzorców zarysu gwintu, a także podstawek magnetycznych.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

BAHCO

Bahco to firma z ponad 130-letnią historią, oferująca najwyższej jakości narzędzia do obróbki ręcznej, brzeszczoty bimetaliczne maszynowe i ręczne, a także piły taśmowe do stali.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Allegro